NJEMAČKA – HRVATSKA 22-21: Kauboji pali nakon rovovske
Kad Njemačka uđe u karantenu, i hrvatska izvozno orijentirana poduzeća mogu očekivati probleme jer bi po domino-efektu mogli početi padati i planirani poslovni aranžmani. Predsjednik Sindikata metalskih radnika Siniša Kosić kaže da je metaloprerađivačka branša ostala bez dijela ugovora u prvom “lockdownu” na proljeće.
,

HRVATSKA - NJEMAČKA 25:24 Hrvatska u drami izborila
Hrvatski vaterpolisti protiv Njemačke igraju četvrtfinale Svjetskog prvenstva, a u potencijalnom polufinalu idu na Španjolsku koja je s 12-9 pobijedila Srbiju <p>E, pa, bilo je dosta šetnji Gwangjuom. Dovoljno su barakude svojim navijačima priuštile mira i spokoja u utakmicama, pardon, malo
,

Njemačka prelomila: Cijela Hrvatska završila na crvenoj listi
Od početka stavljanja pojedinačnih hrvatskih županija na crvenu listu, Njemačka na nju nije stavila samo tri županije - Istarsku, Zadarsku i Primorsko-goransku. Danas je cijela Hrvatska proglašena rizičnom. To znači da za povratnike u Njemačku iz Hrvatske vrijedi 14-dnevna samoizolacija koja se može izbjeći negativnim testom na
,

Kad Njemačka kihne, i naša poduzeća osjećaju posljedice hrvatska njemačka
NJEMAČKA kancelarka Angela Merkel pozvala je danas građane da se disciplinirano pridržavaju novih mjera zatvaranja uvedenih danas te je umanjila nade da bi nakon četiri tjedna, koliko bi mjere trebale ostati na snazi, mogao biti moguć brz povratak u normalu.
,

[FOTO, VIDEO] HRVATSKA – NJEMAČKA 25:24: Kauboji nakon
Tekstualni prijenos utakmice Hrvatska - Njemačka. SP 1998., Završnica, Četvrtfinale, 04.07.1998., Lyon, stadion Gerland, gledatelja: 40.000
,

Njemačka raspravlja o ograničenom "lockdownu", Merkel za
Kada se serijom 3-0 Hrvatska pred kraj prvog poluvremena primakla na 11-8, a zahvaljujući odličnoj igri u obrani početkom drugog poluvremena smanjila i na 14-12 pojavila se nada u preokret, ali uslijedila je još jedna napadačka "crna rupa", ovoga puta od šest minuta, od 39. do 45., koju su Nijemci iskoristili i s dva gola iz protunapada pobjegli na 19-13.
,

HRVATSKA vs. NJEMACKA - YouTube
Njemačka bolje otvara drugi dio (16-11, 17-12), a pogocima Stepančića i Mandića Hrvatska dolazi na 16-18 u 40. minuti. Stepančić u 47. minuti dovodi Kauboje u minimalan zaostatak (20-21), a nakon prve obrane Ašanina na utakmici u kontri Mandić izjednačava na 22-22, da bi potom njemački vratar Wolff obranio tri udarca za vodstvo Kauboja.
,

Njemačka cijelu Hrvatsku stavila na crvenu listu
Njemačka (njem. Deutschland), službeno: Savezna Republika Njemačka (njem. Bundesrepublik Deutschland) je država u srednjoj Europi.Na sjeveru graniči sa Sjevernim morem, Danskom i Baltičkim morem, na istoku s Poljskom i Češkom, na jugu s Austrijom i Švicarskom, a na zapadu s Francuskom, Luksemburgom, Belgijom i Nizozemskom.. Njemačka je demokratska parlamentarna savezna država, …
,

HRT: Hrvatska nakon drame pobijedila Njemačku
Hrvatska rukometna reprezentacija može se pohvaliti da ima pozitivan međusobni omjer s Njemačkom, što je prava rijetkost s obzirom da je Njemačka rukometna velesila. U deset dosadašnjih utamica Hrvatska je slavila čak sedam puta, Nijemci imaju dvije pobjede, a jedan dvoboj je okončan remijem.
,

Europsko tržište rabljenih i novih automobila - AutoScout24 hrvatska njemačka
Njemačka vlada je na temelju preporuke središnjeg epidemiološkog instituta Robert Koch i čitavu Poljsku i Švicarsku kao i skoro cijelu Austriju, s izuzetkom Koruške, stavila na popis rizičnih područja. Na listi rizičnih područja se po najnovijem nalazi i gotovo čitava Italija, dok su s liste skinuti Kanarski otoci.
,

Kronologija: Hrvatska - Njemačka 3:0 - Sportnet.hr
Europa Austrija Belgija Njemačka Španjolska Francuska Italija Luksemburg Nizozemska. Prekogranično. Više opcija pretraživanja. 2.107.205 rezultata. Trenutne ponude sa našeg tržišta. Tip vozila Najtraženija Mali automobil 146.719 rezultate. Limuzina 327.049 rezultate. Kombi 191.282 rezultate. Van 82.911