pošta rijeka

maja suput sise

palaćinke

UŽIVO Slovačka – Hrvatska, gdje gledati live stream

Slovačka sama ovisi o svojoj sudbini, pobjedama protiv Hrvatske i Azerbajdžana izborila bi Euro. Slovaci mogu dalje i s četiri boda, no tada bi ovisili o ostalim rezultatima u skupini
,

VIDEO Pogledajte golove za veliku pobjedu Hrvatske

Utakmice HrvatskaSlovačka; Ukupno utakmica 15: Ukupno utakmica Pobjede 10: Porazi Neriješeno Vanjski linkovi. Utakmice hrvatske nogometne reprezentacije na …
,

Slovačka - Hrvatska 1:1 (1:1)

Hrvatska-Slovačka: Tipovi, prognoze, predviđanja. Hrvatska kod kuće praktički ne gubi dok je Slovačka izgubila u pet od zadnjih sedam gostujućih utakmica. U pet međusobnih dvoboja Hrvatska je upisala dvije pobjede, uključujući i 4:0 u Slovačkoj u rujnu ove godine.
,

Hrvatska - Slovačka | Kvote + Prijenos Uživo

29.05.1998, Aldo Drosina, Pula, Hrvatska, 7000 gledatelja Prijateljska utakmica. Hrvatska - Slovačka
,

Hrvatska - Slovačka od 20:45 u Rijeci: Od finala SP-a nije

hrvatska slovačka utakmica
Hrvatska je na Rujevici pobijedila Slovačku s 3:1 i izborila plasman na Europsko prvenstvo.. U 32. minuti su Slovaci poveli na Rujevici. Bio je to mat u dva poteza, s lijeve strane je Stanislav Lobotka ubacio u peterac Vatrenih gdje je Robert Boženik bio na pravom mjestu i poslao loptu u mrežu.. Do izjednačenja je došlo u 56. minuti, strijelac je bio Nikola Vlašić.
,

Hrvatska - Slovačka 1:2 (1:1)

Hrvatska je odigrala sjajno prvo poluvrijeme protiv Slovačke u Trnavi. Dvaput je greda spašavala domaćine i činilo se da će se na odmor otići bez golova, sve dok se nije ukazao Nikola Vlašić.. Vlašić je sjajnom solo-akcijom doveo Vatrene u vodstvo; majstorski se ogradio, stvorio si prostor i kirurški preciznim udarcem svladao Martina Dubravku.
,

Hrvatska reprezentacija - Najnovije i najčitanije vijesti

U pretposljednjem kolu kvalifikacija za Euro 2020. Hrvatska će odigrati svoju posljednju utakmicu u ovom ciklusu. Na Rujevicu dolazi Slovačka, a bod je Vatrenima dovoljan za plasman na Europsko prvenstvo <p>U subotu se u vremenu odigravanja utakmice na Rujevici očekuje intenzivna kiša koja će
,

HRVATSKA – SLOVAČKA 3:1: Vatreni preokretom u drugom

Crveničani na utakmici u Rijeci Hrvatska nogometna reprezentacija danas od 20:45 sati u Rijeci igra odlučujuću utakmicu za plasman na Europsko prvenstvo 2020. godine protiv Slovačke. Nekoliko naših Crveničana je otišlo u Rijeku gledati i bodriti Vatrene. Mi Vatrenima želimo pobjedu i prolazak na Europsko prvenstvo a našoj ekipi dobar provod i sretan povratak kući.
,

Croatia Slovakia rezultati uživo - SofaScore

16.08.2000, Tehelné pole, Bratislava, Slovačka, 5000 gledatelja Prijateljska utakmica. Slovačka - Hrvatska
,

Milan Škriniar, Hrvatska - Slovačka | 24sata

HNS: Dvoboj Hrvatska - Slovačka ostaje na Rujevici. Autor: I.L.K./HNS/HRT. 16. 10. 2019. prije 1 godinu. Hrvatski nogometni savez ovim putem želi okončati nagađanja o mogućoj promjeni domaćinstva utakmice protiv Slovačke te potvrđuje kako će odlučujući susret za odlazak na EURO 2020. biti odigran 16. studenoga na stadionu HNK Rijeka,